SZKOLENIA


"Człowiek uczy się przez całe życie" to najprostsza kwintesencja sensu szkoleń. Bezustanne podnoszenie własnych kwalifikacji jest jedną z najpewniejszych dróg do osiągnięcia sukcesu.
Jeżeli potrzebujesz ożywienia w swoim życiu zawodowym, szukasz motywacji lub chcesz być bardziej wydajny - zgłoś się do nas.

Oferujemy indywidualne szkolenia z zakresu motywacji, samodoskonalenia się jak również z takich zagadnień jak: negocjacje, zarządzanie, zagadnienia logistyczne oraz obowiązkowe szkolenia BHP i przeciw pożarowe.

Prowadzimy również szkolenia dla zorganizowanych grup. Swoją ofertę kierujemy głównie do klientów instytucjonalnych dbających o swoich pracowników.

Będąc kierownikiem, dyrektorem lub ogólnie mówiąc szefem należy pamiętać o motywowaniu załogi oraz o podnoszeniu jej kwalifikacji. Umożliwi to rozwój całej firmy oraz pozytywnie wpłynie na osiągnięcia pracowników i ich stopień zadowolenia z pracy. Dodatkowo pozwoli to na trwałe związanie pracownika z firmą.

Jeżeli pragnęlibyście Państwo wziąć udział w szkoleniu, prosimy o kontakt.  Postaramy się dostosować do Państwa indywidualnych potrzeb. Dzięki współpracy ze specjalistami z wielu dziedzin jesteśmy w stanie przygotować specjalistyczne szkolenie na wybrany przez Państwa temat.

MOTYWACJA

NEGOCJACJE

ZARZĄDZANIE

LOGISTYCZNE

BHP P. POŻ

POZOSTAŁE